Różaniec bez Granic

W jubileuszowym roku 200. Rocznicy Urodzin Bł. Edmunda Bojanowskiego została podjęta modlitwa różańcowa za dzieci. Inicjatywa ta stanowi kontynuację dzieła bł. Edmunda, wiernego czciciela Matki Bożej, zatroskanego także o wychowanie dzieci i młodzieży, wspomożyciela rodzin, który zachęcał siostry a także osoby świeckie do zakładania Róż Żywego Różańca.

Na czym polega uczestnictwo w Różańcu Rodziców za dzieci?

Każda Róża składa się z 20 rodziców lub małżeństw, którzy codziennie modlą się jedną dziesiątką różańca w 3 następujących intencjach :

  • w intencji swoich dzieci
  • w intencji wszystkich dzieci, które obejmuje dana Róża
  • w intencji dzieci porzuconych, opuszczonych przez swoich rodziców

Każdy uczestnik na dany miesiąc dostaje przydzieloną jedną Tajemnicę Różańca Świętego. W ten sposób każdego dnia odmawiany jest cały Różaniec w intencji dzieci z danej Róży.

Za każdą Różę odpowiedzialna jest wyznaczona osoba koordynująca, z którą będzie można kontaktować się w razie niejasności drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. do Sanktuarium na godzinę 11:00.

Zachęcamy wszystkich, którzy pragną otoczyć swoje dzieci  opieką Niepokalanej i bł. Edmunda do podjęcia się tego dzieła modlitwy zgłaszając swój udział w Różach Różańca Rodziców za Dzieci.

W obecnej chwili istnieje przy Sanktuarium 17 Róż i powstają kolejne. Są również 3 Róże Dzieci modlących się za swoich rodziców!
Zapraszamy każdego do włączenia się w kolejne Róże Różańca bez Granic. Nazwaliśmy tak nasz Żywy Różaniec bowiem należą do niego osoby, nie tylko z naszego miasta i okolic, lecz również z całej Polski i ze świata. Granice nas nie dzielą, ponieważ jesteśmy duchową Wspólnotą, którą łączy modlitwa za nasze dzieci. Kontaktujemy się przez Internet z całym światem.
Zainteresowanych prosimy o kontakt i zapisy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub przez formularz poniżej

 

 

Przepisz tekst z obrazka.

 

Początek strony