„Posłani w pokoju Chrystusa”   HASŁO ROKU DUSZPASTERSKIEGO 2022

 

terapia tancem

We wtorki od 17:00 do 19:00 w Centrum Duchowości Bł. Edmunda Bojanowskiego                                                                  dbywają się co dwa tygodnie spotkania  połączone z modlitwą wyrażaną tańcem i ruchem

terapia tancem2

terapia tancem2www

 

Terapia tańcem i ruchem skierowana jest zarówno dla osób dorosłych jak i dla rodziców z dziećmi. Obejmuje pracę nad świadomością własnego ciała, uczy, edukuje i rozwija każdego, kto chciałby zaczerpnąć z wiedzy o tańcu i ruchu, która prowadzi do pozbycia się balastu trudnych emocji i napięć. Jest to wspaniała metoda na pozbycie się stresu, lęku i poczucia osamotnienia. W atmosferze radości i ciepła możesz wyrazić siebie samego /samą, a dzieci pobudzić do kreatywnego działania, w którym przeplata się taniec połączony z piękną muzyką, rysunkiem i dobrą zabawą.


Spotkania te oprócz pracy terapeutycznej i pedagogicznej są zaproszeniem do urzeczywistnienia tańca w modlitwie.  Rozmowa, taniec twojego serca, tańce w kręgu, ćwiczenia oparte na improwizacji ruchowo/tanecznej z elementami klasyki, jazzu, tańca współczesnego, jazzowego czy ludowego przekazane przez profesjonalistkę, są bogatą paletą tych wyjątkowych spotkań.

Terapeutka tańcem i ruchem / dyplomowany pedagog tańca / tancerka sceniczna - Monika GAŁĘSKA

Sesje możliwe są dla osób indywidualnych, w parach bądź w małych grupach.

Możliwości przeprowadzanych sesji:
1. Centrum Duchowości bł. Edmunda Bojanowskiego, Plac Bojanowskiego 6, Luboń - Sesje indywidualne bądź w parach – środy w godzinach do ustalenia.
2. Ośrodek Pomocy Psychologicznej SPCH, ul. Konarskiego 6/2 w Poznaniu - Sesje indywiualne bądź w parach
3. Jezioro Kierskie – Dolne Chyby 20 przy Molo - wtorki 9.00-10.00 dla osób dorosłych, czwartki -17.00 – 18.00 – dla rodziców z dziećmi. Sesje w plenerze dla osób indywidualnych, w parach i w małych grupkach.

4.Przez Skype lub Messengera z ustaleniem indywidualnych termnów spotkań. Ta możliwość jest dla osób, które mają opór, aby fizycznie spotkać się w określonej przestrzeni lub mieszkają daleko od zaproponowanych miejsc spotkań.

Konieczna rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu -  515 147 609 

www.pobiegnijmyrazem.pl

terapia tancem3www

Początek strony